Parrot

Parrot to światowy lider w produkcji urządzeń bezprzewodowych do telefonów komórkowych. Wśród nich największą popularnością cieszą się obecnie zestawy głośnomówiące, wykorzystywane każdego dnia na całym świecie.

Firma została założona w 1994 roku przez francuskiego wizjonera Henri Seydoux. Jego priorytetem było dostarczenie użytkownikom wysokiej jakości produktów z przyjaznym i prostym interfejsem obsługi. Specjalnością Parrota są dziś więc doskonałe systemy rozpoznawania mowy, wbudowane w oprogramowanie zestawów głośnomówiących. Wiele lat doświadczenia w produkcji i testowaniu programów zapisujących tekst mówiony do plików w komputerze, sprawiło, że w tej dziedzinie Parrot doszedł do perfekcji.

Parrot opracował szeroką gamę systemów hands-free z przeznaczeniem do wszelkiego rodzaju pojazdów. Profesjonalne zestawy umożliwiają bezpieczną rozmowę telefoniczną w samochodzie podczas jazdy. Bardziej rozbudowane urządzenia, certyfikowane przez Apple, dają dodatkowo możliwość pełnej integracji multimediów smartfona z samochodowym systemem audio.

Strona internetowa: amervox.com

Dane kontaktowe

F.H. Amervox sp. z o.o.

ul. Warszawska 312 (wejście D)

25-414 Kielce

Telefon: 41/362 68 89

Email: info@amervox.com

NIP: 9590831941

Regon: 290737626

KRS: 32499

Strona internetowa: amervox.com

Godziny pracy

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

Branże/działalność

zestawy głośnomówiące

zestawy multimedialne

przenośne zestawy głośnomówiące